Hizmetlerimiz


Yat ve Tekne kiralama, bakım onarım, organizasyon ve temizik.

Hizmetlerimiz

Tekne Temizliği


Tekne temizliklerinin profesyonel ekiplerce ve teknolojik aletlerle yapılması gerekmektedir. Sürekli su ile temas halinde bulunması nedeniyle çok fazla kirlenmesi olası bir durumdur. Firmamız bu noktada düzenli tekne temizliği hizmeti sunarak en ince noktalara kadar kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.


DEVAMI →

Teknik Servis


Tüm yat ve teknelerde sezon başlamadan önce yapılması gereken servis işlemleri ve periyodik bakım vardır. Bunlar Teknenin ve tekne ekipmanlarının ömrünü uzatır ve uzun vadede ekonomik olarak size dönüş sağlatır. Yat ve teknelerde genelllikle Motor, klima, makine, jeneratör, su pompası vb elektronik ve mekanik aksamlar bulunur. Bunun yanında Hulss Marine olarak marangoz, döşemeci, boyacı gibi hizmetleri sizlere profesyonel olarak sağlamaktayız.


DEVAMI →

Tekne Brokerlik Hizmeti


Broker Tekne ve yatların alım ve satım işlemleri için hem alıcıya hem de satıcıya uzmanlık desteği veren bir aracıdır. Bizim ülkemizde ise broker hizmeti veren kişiler daha çok 2. el teknelere bu hizmeti vermektedirler. İlk defa tekne alacak kişilerin broker lik hizmeti almaları gerekmektedir hem çevresel ve sosyal çevre ve yanlış yönlendirme problemlerine maruz kalmamak için. Broker hizmeti tekne alma planlarını her sene ertelemekte, ya da hayat yaşam tarzlarına hiç bir şekilde uymayacak veya daha kötü problemlerle karşılaşabilinecek senaryolarda size kurtarıcı olacaktır.


DEVAMI →

Periyodik Komple Bakım


Yat ve Tekneler her yılın sezon başında periyodik bir biçimde jeneratör, makina bakımı gibi tüm teknik servis hizmeti, tatlı ve deniz suyu pompaları, ahşap ve marangoz işlemleri, yat döşeme işlemleri, elektrik elektronik bakım onarımları ve klima bakımları gibi bakımlar yapılmalıdır.


DEVAMI →